GO Masterworkshop – powered by IP – met Marydee Ojala over evolutie van internetzoeken 

Op 14 oktober (10-16 uur) komt de Amerikaanse informatiezoekexpert Marydee Ojala naar Utrecht om haar ‘Super Searcher Secrets’ te delen. De workshop – powered by IP – maakt deel uit van de serie On the GO Master Workshops. 

In haar workshop ‘Super Searcher Secrets – Van Boolean to Bots’ biedt Ojala de nieuwste tips, trucs en technieken om de ‘black box’ van zoeken te ontsluiten. Ze onthult wat je vandaag moet weten om:

  • betere en effectievere zoekopdrachten uit te voeren;
  • zoekresultaten te analyseren en waardevolle informatie boven tafel te krijgen;
  • anderen goede zoekpraktijken aan te leren;
  • en op de hoogte te blijven van innovaties op het gebied van zoeken.

De workshop is geschikt voor zowel ervaren als beginnende informatieprofessionals.

Reeks strategische interactieve sessies

De On the GO Master Workshopserie is een reeks strategische interactieve sessies over de verschillende aspecten van de moderne informatiedienstverlening. Een expert (de Master) leidt een thema in met een inspirerende en impactvolle presentatie. Vervolgens gaan deelnemers in de vorm van een workshop samen aan de slag met de vertaling van het thema naar hun eigen dagelijkse werkpraktijk.

Meer informatie vind je op www.goopleidingen.nl.